Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Pichlice – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka rolno-budowlana uzbrojona Chojny

Chojny(Pichlice + 10 km)

453 760 zł11 344 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Chojny, gmina Lututów Do sprzedaży działka rolna z możliwością zabudowy siedliskowej zlokalizowana w miejscowości Chojny, gmina Lututów, pow. wieruszowski. Powierzchnia 11344 mkw. Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna

Niwiska(Pichlice + 10 km)

59 000 zł12 658 m² 4,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż las sosnowy, o łącznej powierzchni 1,2658ha. Nierychomość składa się z dwóch działek. 316: o długości 208m, szerokości 25 ( wiek lasu około 50lat ). 613:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Klonowa

Klonowa(Pichlice + 11 km)

55 000 zł1 600 m² 34,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż ładna działka w spokojnej okolicy! opis działki: działka ma powierzchnię 1600 m2 jej szerokość to około 30 m , a długość około 70 m W pobliżu działki znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Wieruszów

Wieruszów(Pichlice + 17 km)

1 330 000 zł4 610 m² 288,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie proponuje do kupna niezabudowane działki oznaczone ewid. nr 666/2 , 666/1, 665/1, 664/1, 664/2, 664/1 o łącznej pow. 0,4610 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Biadaszki

Biadaszki(Pichlice + 11 km)

89 000 zł1 873 m² 47,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - Biadaszki Działka położona jest w miejscowości Biadaszki, w gminie Galewice, powiat wieruszowski, województwo łódzkie. Znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Kiełczygłowska

Widawa(Pichlice + 41 km)

99 000 zł1 350 m² 73,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w Widawie (powiat łaski), która łączy w sobie gotowość do inwestycji z bezpośrednim sąsiedztwem natury. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa Wieruszów

Wieruszów(Pichlice + 17 km)

17 600 000 zł160 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka Przemysłowa 16 ha. Gotowy projekt inwestycyjny. Grunt przemysłowy o powierzchni ok. 16 ha z planem miejscowym, położony w gminie Sokolniki powiat Wieruszów. W odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie

Trzebień(Pichlice + 22 km)

98 000 zł1 000 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kluczowe informacje: powierzchnia: 1000m lokalizacja: trzebień cena: 98 000 zł (ok. 98 zł/m ) przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Zduńska Wola

Zduńska Wola(Pichlice + 49 km)

114 000 zł2 078 m² 54,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży dwie działki pod zabudowę na obrzeżach Zduńskiej Woli, o powierzchni niecałe 3000 m2 każda. Działki w kształcie zbliżonym do prostokąta (szerokość 22,5m),.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa Bagatelka

Bagatelka(Pichlice + 6 km)

14 940 800 zł149 408 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjny grunt inwestycyjny o powierzchni 14.94 ha., położony w miejscowości Bagatelka, w powiecie Wieruszowskim, województwie łódzkim. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Pichlice

Pichlice,łódzkie

9 000 zł900 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa okazja! Do sprzedaży 2 działki budowlane w powiecie wieruszowskim, gminie Sokolniki, wsi Pichlice o łącznym obszarze 9 arów. Nieruchomość składa się z dwóch działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Pichlice

Pichlice,łódzkie

1 000 zł3 000 m² 0,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Do wydzierżawienia działka położona w wsi Pichlice, powiat Wieruszowski, gmina Sokolniki. Odsunięta o 500 m od drogi krajowej 14 Warszawa-Łódź-Wrocław. Powierzchnia 3000 m2. Teren.